Umělý kámen Technistone

Charakteristická vize, důmyslná představa, propracovaný systém, sen o kráse, jedinečnosti detailu i mimořádném luxusu. To vše představuje umělý obkladový kámen značky Technistone.

obklad kámen

 • Pocit mimořádné výjimečnosti
 • Každý den se doma můžete cítit pohodlně, příjemně, ale také jedinečně. Pocit mimořádné výjimečnosti Vám poskytne luxusní interiér a jak jej docílit? Přeci pomocí umělého kamene. Ten se hodí v domácnostech na různá místa jako je koupelna, obývací pokoj, ložnice, kuchyně, chodba. Dokonce je vhodný i do exteriérů na fasádu, zem, terasu, do pergoly, kolem bazénu a opět na mnohá další místa.

Vysoká kvalita a jedinečný design

Vynikající vlastnosti tohoto materiálu mluví za vše. Je nenahraditelný v místnostech jako je kuchyně nebo koupelna a díky použité technologii a luxusnímu vzhledu se hodí jako mimořádný designový prvek do interiérů jako je obývací pokoj, chodba, ložnice nebo jiné pokoje.

Výjimečné vlastnosti:
Odolnost, pevnost, zároveň pružnost, variabilita použití, to všechno jsou vlastnosti, díky kterým si tento typ materiálu velice ceníme. Materiál je vyráběný pomocí speciální technologie za velmi vysokých tlaků. Díky tomu má vysokou pevnost, ale zároveň i poddajnost a pružnost, protože jej nemůžete jen tak lehce poškrábat.

umělý kámen

 1. Kuchyňské desky – Praktický i estetický účel splní materiál umělého kamene. Jako kuchyňská deska je mimořádně odolný, pevný a tvrdý. Můžete na něm řezat, krájet a po krájení nebude ani stopy. Nezanecháte na lince žádné nežádoucí škrábance ani jiné poničení. Navíc se dá vybírat z různých druhů odstínů a barevných kombinací.
 2. Vhodné místo kachliček do koupelen – Materiál je vhodný i do koupelen, nepohlcuje vlhkost, nenasákavá, nemůžete jej poničit. Odolný, pevný a zároveň sympatický svým povrchem.
 3. Krby – Kolem krbů bývá často spousta prachu, a proto je nutné pořídit do tohoto prostoru vhodný povrch, který bude odolný a zároveň se bude dobře udržovat v čistotě. Chcete navíc, aby vypadal vkusně a vytvářel pocit příjemného a luxusního prostředí? Tento typ materiálu splňuje i tyto náročné požadavky.
 4. Stěny – Kvalitní materiál vhodný i pro stěny a to nejenom v interiérech, ale také v exteriérech.
 5. Schodiště
 6. Podlahy
 7. Okenní parapety
 8. Květináče
 9. Stoly
 10. Interiérové doplňky – Nabízí se výroba různých druhů dekorací.