Hypotéka bez registrů

Peníze v podnikání potřebujeme k dennímu provozu, pro financování veškerých potřeb. Americká hypotéka bez doložení příjmů a bez registrů představuje podnikatelský úvěr, za který získáte peníze, se kterými můžete hradit právě běžné potřeby ve firmě, ale i nečekané velké výdaje, exekuce, hradit faktury, doplácet zdravotní, sociální nebo daně na finančním úřadu a spoustu dalšího.

penízky

Hypotéka bez registru je stále často vyhledávaný výraz. V dnešním světě znamená, že získáte finance i přesto, že máte nějaký záznam nebo jste dlužníkem a lpí na Vás exekuce. Proto jsou tyto typy úvěrů čím dál tím vyhledávanější. Navíc jsou pro podnikatele velice výhodné i kvůli jiným podmínkám.

Výhodné podmínky

  1. Vyřízení je rychlé – velice rychlé a snadné vyřízení je velkou výhodou. Navíc můžete mít peníze do 24 hodin a to je právě to, co kolikrát podnikatelé nebo firmy potřebují. Potřebují sehnat peníze rychle, aby zaplácli nějakou díru v rozpočtu, potřebují rychle splatit faktury, pokrýt velké nečekané výdaje nebo nakoupit zařízení. Proto potřebujete hotovost okamžitě. Na tyto podmínky můžeme rychle reagovat. Proto u nás nevyřizujete úvěr půl roku nebo několik měsíců či týdnů, ale jenom pár dní nebo dokonce hodin. Peníze do 24 hodin, to jsou podmínky, které jsou u nás samozřejmostí, jakmile splníte veškeré podmínky, předložíte potřebné dokumenty a podepíšete smlouvu.

účetnictví

  1. Nízká úroková sazba – naše společnost je konkurence schopná vůči bankám a proto poskytujeme záruku nízkých úrokových sazeb.
  2. Dlouhá doba splácení – až 30 let. Dlouhodobý úvěr tolik nezatěžuje na měsíčních splátkách, proto poskytujeme i tuto variantu úvěru. Dobu splatnosti si můžete určit a to již od jednoho roku splácení až po 30 let splácení.
  3. Peníze získáte i přesto, že máte špatnou bonitu nebo záznam – špatná bonita nebo záznam se u nás neřeší. Peníze můžete získat i přesto, že už máte tyto problémy nebo dokonce máte exekuce.