Láska

Když se řekne láska, většina z nás si představí tu mezi mužem a ženou (nebo ženou a ženou/ mužem a mužem), ale není to pravda, láska má totiž nekonečně mnoho podob.
pověšená srdce.jpg
Můžete milovat ranní kávičku s cigaretkou, která nastartuje váš den a dodá vám po ránu potřebnou energii. Milovat můžete rodinu, která stojí i v té nejhorší situaci za vámi a nikdy vás nepřestane mít ráda. Milovat můžete svého domácího mazlíčka, který na vás vždy věrně čeká, když přijdete domů po náročném dni v práci a on vám vždy zvedne náladu a procházka, vám vyčistí hlavu. Milovat můžete sport a fyzickou námaho, protože při něm zapomenete na problémy a budete mít klidnější spánek (říká se, že lékem na špatné psychické rozpoložení je právě fyzická únava). Můžete nadevše milovat svého partnera/ partnerku, který vám vnáší štěstí a světlo do života. Milujete svoje dítě, které máte s milovaným partnerem.
Láska nikdy nevyhasne a bude tu navždy s námi, protože bez ní by život neměl smysl. Život bez lásky by byl tak hrozně smutný – možná by ani nemohl vzniknout.
posezení u zámku.jpg

V dnešním článku se budeme zabývat především láskou mezi mužem a ženou. Jak poznáte, že je to ta pravá láska? Ta, která vydrží celý život? To každá žena pozná už ve chvíli, kdy s mužem začíná, protože je na rozdíl od těch předchozí něčím vyjímečným. Vzájemné pouto je velice silné, komunikace nevázne a panuje mezi nimi důvěra, která je důležitou součástí partnerského vztahu.
Největší radostí pro zamilovanou ženu od jejího partnera je vždycky dárek od srdce. Nemusí být ani nějak drahý, ale hlavní je, aby si dal muž s jeho výběrem záležet.
Závěrem napíši jen to, že nešťastná láska může být sice smutnou záležitostí, ale život bez lásky je mnohem smutnější. Kdo nemiluje, jakoby nežil. Existují lidé, kteří nedokáží milovat, což je to nejhorší, co se jim může v životě stát.