Kožené pánské tašky té nejvyšší kvality.

Potřebujete reprezentovat svoji firmu? Milujete vysokou kvalitu v klasickém provedení? Chcete podtrhnout vaši elegantní image? Přesně vám můžeme nabídnout bezkonkurenční doplněk outfitu té nejvyšší kvality. Navíc se jedná o doplněk, který zajisté ocení i vaši obchodní partneři. K vašemu dokonalému obleku se prostě bude hodit pouze taška z pravé kůže. Tašky, či brašny jsou vyrobeny ručně přímo v brašnářské dílně pod vedením odbornice, která má s ruční výrobou kožených doplňků bohaté zkušenosti. V nabídce naleznete moderní luxusní tašky, ale především modely klasické, lety prověřené.

taška

Pokud přenášíte spisy a dokumenty, soustřeďte svoji pozornost na kabely s označením A4. Zde je zaručené, že vaše listiny se do kabely pohodlně vejdou a nebudou se nijak deformovat při transportu. Pánské tašky přes rameno kožené Brasnarstvitatiana jsou vyrobené z vysoce kvalitní hovězí kůže a v mnoha barevných variantách. Kromě kůže přírodní, černé a odstínů hnědé, jsou k dispozici i barvy pestřejší, konkrétně zelená, červená a modrá. Pokud tedy preferujete modrý oblek, bude jistě modrá taška opravdu elegantním doplňkem. Jsou dokonce šité různobarevnými nitěmi a na internetových stránkách obchodu je vzorníček všech barev kůží i nití, dokonce si můžete volit jejich kombinace a porovnat, která bude pro vás skutečně ta pravá.

vzorník

Váš vybraný model bude následně zhotoven ve vybrané kombinaci barev kůže a jejího šití. Kůže jsou pro brašnářství dodávané už barvené, nebo přírodní a barvení poté probíhá v samotné výrobně. Pro větší zvýraznění barvy je nabarvená kůže ještě navoskovaná. Tašku můžete nosit za držadlo v ruce, ale díky tráku ji můžete pro větší pohodlí přehodit přes rameno. Prohlédněte si pozorně nabídku kvalitních kožených tašek a aktovek, určitě mezi nimi najdete takový model, který ve vámi zvolených barvách bude pro vás tím pravým a bude vás opravdu výborně reprezentovat.