Konec vráskám? Samozřejmě…

Trápí vás změna vzhledu vaší pleti? Pozorujete přibývání vrásek? Je to pro vás nepříjemné a rádi byste pro sebe něco udělali? Pak je článek právě pro vás.

Co je to kolagen?

Kolagen s vitamínem C https://www.orcacollagen.cz/jak-funguje-kolagen/ neboli skleroprotein, je jak už druhý název napovídá bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání a je ve vodě nerozpustná.

Toto je základní definice kolagenu. Pojďme se ale podívat blíže na tuto úžasnou formu, která při své správné funkci dokáže dělat divy.

V úvodu si ještě krátce shrneme, jaké typy kolagenu rozlišujeme a pak už se můžeme zcela věnovat tomu našemu konkrétnímu.

žena maska

Existuje tedy celá řada typů kolagenu – I, II, III, IV a V. Nejrozšířenější je však typ I, představuje totiž až 90% kolagenu v organismu.

  • v pokožce

  • ve šlachách

  • v kostech

  • v zubech

Kolagen typu II se vyskytuje, jak je známo v chrupavkách.

Jak už jsme v úvodu naznačili, v dnešním článku nás bude zajímat kolagen, který nejen ženám napomáhá vypadat skvěle v každém věku, zpomaluje tedy obávané stárnutí pleti.

Orca Collagen je našim nejnovějším produktem, který těžko hledá konkurenci. Jeho účinky mají zásadní vliv na pleť, na tvorbu vrásek a dokonce i celulitidy.

Jak tedy Orca Collagen funguje?

Orca Collagen je doplněk stravy, který se může pyšnit svou pokrokovostí. Dříve byl kolagen běžný ve formě tabletek či pilulek. Jejich účinky byly ale odborníky zpochybňovány.

Náš produkt obsahuje v balení 30 sáčků, ze kterých si připravíte nápoj.

Tento prémiový doplněk stravy chce pečovat o vaši pleť, postará se také o regeneraci vlasů, nehtů a kloubů.

Orca Collagen dále obsahuje:

  • kyselinu hyaluronovou

  • vitamín C

  • biotin

  • zinek

  • aceloru zelenou

Acelora zelená je drobný ovocný plod Malpígie lysé, vyznačuje se vysokým obsahem vitaminu C.

krásná tvář

Proč naše pleť vůbec stárne?

Zpočátku naše tělo dokáže pokrýt spotřebu kolagenu samo (v období růstu a vývinu). Avšak kolem 25.roku věku přestává náš organismus kolagen vytvářet a v tuto chvíli už je dobré jeho tvorbu podpořit.

Od samého základu ale můžeme částečně tvorbu kolagenu v našem těle ovlivňovat a to naší životosprávou. Negativně na náš organismus bezesporu působí konzumace alkoholu a nikotin, ale také dlouhé vystavování se slunci, což je v horkém létě, přiznejme si, docela obtížné.

Chcete pro sebe něco udělat? Zpomalit neúprosné stárnutí pleti? A k tomu mít více energie a vitality díky našemu produktu?

Neváhejte a koukněte na více informací na náš web.