Dá se půjčit bez podmínek a bez dokládání příjmů? Určitě ano! Co k tomu potřebujete a kdo vám půjčí?

Chcete začít s podnikáním, o kterém sníte už delší dobu? Máte pocit, že vaše stávající podnikání krachuje? Potřebujete zkrátka peníze navíc? Půjčte si je!

Dá se půjčit bez podmínek a bez dokládání příjmů? Určitě ano! Co k tomu potřebujete a kdo vám půjčí?

Máte pocit, že o půjčku nemůžete požádat, pokud nevyděláváte dost peněz nebo vaše příjmy jdou jednou nahoru a jednou dolů? Máte strach, že nerozjedete nebo neudržíte svoje podnikání na nohách, když už vám docházejí peníze a máte dluhy? S dobrou půjčkou dokážete všechno, jen je třeba vědět, kde takovou půjčku můžete dostat. Samozřejmě, že v bance takový úvěr nikdy nedostanete, to ani nemusíte zkoušet. Možná vám ale něco říká produkt nebankovní americká hypotéka. Pokud ano, je to právě tohle, co vám pomůže udržet vaše podnikání nad vodou. Nebo díky tomu budete moci rozjet podnikání úplně od začátku. Co je ale zapotřebí?

hypotéka bez dokládání příjmů

Hypotéka bez podmínek

Hypotéka bez dokládání příjmů, která se také jinak jmenuje americká hypotéka, je určena výhradně pro podnikatele, a i když není třeba uvádět účel půjčky, nemusíte tedy uvádět, na co peníze chcete použít, je nutné, je využít pouze na účely spojené právě s podnikáním. Díky této hypotéce ale třeba snadno splatíte vzniklé dluhy na sociálním či zdravotním pojištění, můžete vyplatit zaměstnance, dodavatele, můžete si nakoupit nové zboží či stroje, můžete peníze využít na nákup prostor či firemního vozidla a tak by se dalo pokračovat. Peníze lze opravdu použít na všechno, ale jen na to, co se týká přímo vašeho podnikání. Takže díky této hypotéce si můžete otevřít svůj vlastní vysněný podnik.

Už je patrné z názvu, že tento úvěr je možné získat bez podmínek, těmi se myslí zejména příjmy, zápisy v registru dlužníků a podobně. No a čím se nebankovní společnosti zaručíte, že peníze budete řádně splácet? Jen nemovitostí, nic jiného potřeba není.

americká hypotéka

Peníze rychle a na dlouho

Své peníze můžete mít skutečně bleskově rychle, podle toho, jak moc je vaše žádost složitá se odvíjí i doba, kdy budete mít peníze na účtu, ale obvykle to může být už do jednoho dne. Musí se jen nacenit daná nemovitost a vy si pak můžete půjčit požadovanou sumu peněz takřka obratem. Doba splácení je až na třicet let, což může být také výhodné, i když pokud budete moci, splácet můžete i rychleji. O amerických hypotékách se také ví, že jsou poskytovány s výhodným úrokem.

Pokud se vám to líbí, už si nemusíte o svém podnikání jen nechat v noci zdát, ale můžete začít jednat.