Vyzkoušejte nové zážitky

Každý rád čas od času vypne. K tomu je ideální masáž, která vám pomůže uvolnit ztuhlé svaly a i unavenou mysl. Existuje celá řada masáží, které dnes můžete navštívit. Jeden druh masáže je ale natolik speciální, že jej můžete navštívit jen v pár salonech. Masáže erotické jsou velmi příjemným prožitkem, který si můžete dopřát v našem salonu.

masáž pro páry

Pro muže i ženy
Tento druh masáží navštěvovali více muži, protože pro ženy šlo o velkou neznámou, a taky o stud. Ten už ale dnes můžete zahodit, k nám do salonu chodí na masáže muži i ženy. Oběma skupinám se naše zkušené diskrétní masérky umí věnovat na 100 %. Nechte se hýčkat dobře mířenými dotyky, které nakonec nejspíš vyústí ve vaše naprosté uspokojení.

Jak to probíhá? Na tomto zážitku není nic zvláštního. Na našem webu si najdete masérku, která nejvíce odpovídá vašim požadavkům, zablokujete si vhodný termín, a pak už se jen těšíte na nové zážitky. Masérka si vás přivede do pokoje, kde se umyjete buď sami nebo s masérkou, a masáž může začít. K dispozici jsou horké masážní oleje a další pomůcky. Masáž může probíhat v prádle, bez prádla a nabídnout můžeme i BDSM masáž, případně masáž pro páry.

masážní pomůcky

Návštěvou našeho salonu získáte jedinečný a neopakovatelný zážitek, který rozšíří obzory vaší sexuality . Není se za co stydět. Naučíte se lépe poznat své tělo, naučíte se s ním nové věci, a celá tato zkušenost může velice pozitivně ovlivnit váš další sexuální život. Skomírá váš vztah v sexuální oblasti? Přiučte se něco nového, a zkuste poznat tělo své i své partnerky či partnera. Budete překvapeni, co všechno jde s tělem udělat jinak – tak, aby nové zážitky vašeho partnera skutečně dostaly. Naše masérky jsou velice diskrétní, a čistota s hygienou jsou naprostou samozřejmostí. Nemusíte se bát ani stydět k nám přijít, naopak – nejde o nic zakázaného, co by ve vás mělo budit rozpaky.