Probouzet se při šumění vln


Probouzet se každé ráno za šumění vln, večer pozorovat západ slunce, jehož poslední paprsky se dotýkají moře… Je to výjev z vašeho oblíbeného snu? A co si takhle pořídit takovou chatu, nebo spíše byt, kde byste toto mohli zažívat? Pořiďte si nemovitost v Chorvatsku, kterou můžete navštěvovat a přijedete zároveň do vlastního. A v době, kdy tam nebude jí můžete pronajímat, aby se vám tato investice postupně vracela. Jedná se o skvělou lokalitu městečka Žaborič nedaleko města Šibenik, které se nachází ve středním Chorvatsku, takže je to lokalita velmi oblíbená, zároveň ale klidná. No a vy byste měli v bezprostřední blízkosti pláže, který by byl orientován na západ.

chorvatsko

Poslední volný byt, neboli apartmán, se nachází v prvním patře apartmánového domu, je vybaven pokojem s kuchyňským koutem, má ložnici, koupelnu, předsíň a nemůže chybět ani terasa, kde budete trávit večery nebo třeba časné snídaně. Dýchat ten mořský vzduch a do toho si uvařit parádní večeři, no není to sen? Bez toho, aniž by vás druhý den ráno někdo nutil, abyste do 10 hodin opustili pokoj a uvolnili ho dalším hostům. Odjezdy i příjezdy budou na vás, prostě dokonalý sen.

more

Využijte tohoto prodeje bytu Chorvatsko, kam dojedete autem za pár hodin, zaparkujete na svém parkovacím místě, nikdo vás nebude honit, prostě si jen budete užívat volný čas s rodinou. Podívejte se na podrobnosti ohledně rozlohy, polohy domu, co budete mít v ceně, jak vypadá projektová dokumentace a tak dále. Věřte, že až to uvidíte, rozhodně nebudete na vážkách, pokud máte na tuto investici, rozhodně nad ní dlouho nepřemýšlejte, abyste nepromarnili tuto jedinečnou šanci, na kterou třeba už jen tak nenarazíte. A když vás už toto malebné rybářské městečko bude malé, můžete vyrazit na výlety po okolí, rozhodně jsou tu místa, která stojí za navštívení, nejenom pro nezbytné nákupy, ale také pro poznání místních krás. A potom si odpočinete ve vlastním pohodlí vlastního apartmánu.