Pánové chtěli byste funkční brýle?

Sluneční brýle jako módní doplněk, který snadno změní výraz Vaší tváře, zakoupíte v mnoha obchodech. Kdežto e-shop LUX brýle nabízí několik druhů funkčních brýlí. V nabídce naleznete obruby s funkčními skly, fashion brýle, sluneční brýle pánské polarizační, čiré, dioptrické a brýle proti modrému světlu.

brýle

Do brýlí s funkčními skly si díky magnetické funkci skel můžete ¨namagnetizovat¨ neboli vložit několik druhů skel s jinými vlastnostmi. Skla v nabídce jsou funkční polarizační sklo černé, modré a noční polarizační sklo oranžové.

  • Funkční polarizační sklo černé – zajišťuje lepší kvalitu vidění, odráží oslňující odrazy světla, disponuje filtrem UV400
  • Funkční polarizační sklo modré – zajišťuje lepší kvalitu vidění, odstraňuje oslnění, disponuje filtrem UV400
  • Noční polarizační sklo oranžové – je vhodné pro řízení vozidla v noci, odstraňuje oslnivost odrazu světel

Fashion brýle jsou čistě módní záležitost, kdy od brýlových skel neočekáváte žádnou nadstandardní vlastnost.

brýle sun

Polarizační brýle budou Vaší skvělou oporou za volantem v nočních hodinách. Svým výkonem nezklamou hlavně při východu a západu slunce. Polarizační skla redukují odlesky, které může způsobit mokrá vozovka, sníh nebo vodní hladina. Jsou vhodné také pro sportovce a pro outdoorové aktivity. V nabídce je spoustu tvarů a barev obrub, ze kterých si vybere každý.

Čiré brýle jsou bez dioptrií a bez funkčních vlastností. Jedná se pouze o módní doplněk.

Může se stát, že potřebujete zkvalitnit vidění pomocí dioptrií. I pro Vás v e-shopu LUX brýle naleznete řešení. V nabídce je mnoho variant dioptrických brýlí. Do brýlových obrub se vkládají čočky značky HOYA s antireflexní vrstvou HMC, což je hydrofobní úprava brýlové čočky.

Pokud pracujete s počítačem, jistě oceníte brýle proti modrému světlu. Tyto brýle eliminují negativní dopad modrého záření z digitálních obrazovek, na Vaše oči a psychiku. Používáním těchto brýlí snížíte riziko suchého oka, zabráníte unaveným a zarudlým očím, rozmazanému vidění a bolestem hlavy. S modrým světlem je spojovaná i nespavost a obtížné usínání. Použitím těchto brýlí proti modrému světlu se vyvarujete těchto problémů.