Nová televize


Můj oblíbený koníček je sledování televize. Také se velice často dívám na videa anebo na seriály. Jsem takový typ člověka, který rád sleduje seriály, ale ne jenom tak. Nejlépe s kamarádkou. Když se třeba díváme na nějaký seriál, tak vždycky u toho musíme mít udělanou opravdu skvělou kávu a řeknu vám, že nejhorší je, když se vám rozbije televize. V tom nejlepším! Nevím, co se to u mě stále děje, ale v poslední době se mi stále doma něco rozbíjí. Že bych měla špatné pojistky anebo nějaké vedení elektřiny? Opravdu tohle nechápu. Hodně mě to vadí a trápí mě to. Protože během roku už jsem kupovala dvě televize.

Potřebuji mít kvalitní obraz.

Nevěděla jsem vůbec, čím to může být. Když jsem si potom objednala nějakého elektrikáře, tak mi řekl, že mám špatné rozvody. Ani nevíte, jak moc jsem byla naštvaná! Protože moje kamarádka mi řekla, že její partner tohle všechno umí udělat. Tak jsem jí věřila a všechno jsem svěřila jejímu partnerovi. Bohužel to byl asi nějaký podvod, takže jsem ráda, že jsou elektrikáři, kteří mi tohle potom všechno opravili. Ale co moje technika doma? Samozřejmě, že jsem musela opět kupovat novou televizi! Když jsem tohle kamarádce říkala, tak se k tomu ani moc nevyjadřovala, protože jí to asi bylo trapný anebo moc dobře věděla, že její partner tohle neumí.

Moc ráda se koukám na seriály.

Řeknu vám, že technika není opravdu nejlevnější. A to hlavně, pokud chcete nějakou kvalitu. Samozřejmě, že koupíte také nějaké technické vymoženosti za hubičku. Je to levné, ale víte, jak se to říká. Když koupíte něco opravdu hodně levného, tak to třeba za chvilku budete kupovat znovu, takže jsem si koupila opravdu velikou televizi. Mám ráda, když se můžu dívat na pořádnou televizi. Nemám ráda takové ty malinkaté krabice, které bývaly dříve, takže mě těší, že jsme si s partnerem sehnali takovou televizi, kterou jsme si přáli. S partnerem dáváme hodně na nové technické věci, protože máme moderní domácnost. Máme smart domácnost, to znamená, že je to chytrá domácnost, a přece nebudeme tam mít staré věci. Možná je to takové povrchní, ale tohle mě naučil partner. Partner totiž pracuje v elektru a ví, co zrovna letí.