Koupě ready made firmy

Možná jste už někdy o této problematice vzdáleně slyšeli anebo je to pro Vás úplně nový pojem. Ready made se velice často skloňuje v podnikatelských kruzích. Zjednodušeně řečeno se jedná o koupi už existující firmy zapsané v obchodním rejstříku, která, ale nemá žádnou obchodní historií a je zcela bez závazků a dluhů. Zní Vám to dobře a chcete vědět více? Poté pokračujte v dalších řádcích, kde se dozvíte výhody a jak si takovou firmu pořídit.
pracovnice kanceláře.jpg
V České republice je tento prodej známý a rozšířený od roku 2000 a zažil si už jak velký boom tak také pád. Svému kupci tedy podnikateli tyto firmy přinášejí pohodlí. A to v podobě rychlejšího startu podnikání a ušetření času s papírováním. Vyřídit vše můžete z pohodlí kanceláře anebo jednou návštěvou u zprostředkovatele. Firmu tak můžete získat do pár hodin a začít za ní zákonně jednat. Seznam dostupných firem najdete na internetu a po zakoupení dostanete kompletní dokumentaci a přístup k firmě. Pokud u ní budete chtít pozměnit nějaké údaje, nebude to žádný problém a vyřídit to opět můžete z pohodlí kanceláře nebo domu.
ruce nad stolem.jpg

Proč jsou tak výhodné ready made společnosti?

 
Hlavní výhodou, která už tady byla zmíněná je rychlost a jednoduchost vyřízení. Sice Vás tato koupě bude stát obnos okolo 20 000 korun českých, ale díky tomu budete moci rozjet podnikání skoro hned a nebudete muset trávit hodiny čekání a vyřizování na úřadech. Vyřídit lze koupi od stolu doma nebo v kanceláři. Jedině kdy budete muset mezi lidi, bude návštěva notáře s občanským průkazem při vyřízení formálních záležitostí. Při nákupu společnosti si určitě prověřte zprostředkovatele a jeho recenze. Nekoukejte pouze na cenu, ale také historií společnosti. Mějte na paměti, že i koupi společnosti ready made můžete vybudovat firmu se ziskem i milion korun. Je to už poté jen na Vás, jak úspěšní s novou firmou budete. Vše je jen o lidech a podnikatelích.