Jak na muže, aneb šťastné manželství

Co byste tedy měli vědět o mužích, abyste lépe pochopili jejich myšlení a měli tak vztah, který bude trvat, jelikož budete na vše připraveni?
1) Čisto
Když přijde muž z práce, mělo by být o jeho pohodlí postaráno – to znamená uklizeno a uvařeno. K tomu samozřejmě patří role sluhy, který svého milého obdivuje a nadevše miluje.
2) Sex
Když na to bude mít chuť, prostě to chce. V jeho vysněných představách totiž máte náladu vždy a všude, a toužíte po něm nonstop.
sebevědomí, muž
3) Ego
Mužské ego je velice citlivé, velice špatně nese jakýkoliv neúspěch a prohru. Proto musí ve vašich očích být ten nejlepší. Ideální bude, když o něm budete všude vyprávět, protože vám ho přeci můžou všichni závidět!
4) Říkejte o svých problémech
Nečekejte na to, až si váš přítel všimne, že jste smutná, prostě mu to řekněte a problém s ním vyřešte.
5) Příliš si nezačínejte s jinými
Je úplně jedno, jestli to jsou kamarádi, tohle téma je prostě tabu. Neznamená to ovšem, že byste se na své přátelé měli vykašlat, jen se s nimi bavte tak, aby vaše drahá polovička věděla, že on je ten, koho milujete. Před jeho očima vynechejte láskyplné vyznání citů, objímání či pusy na tvář, znepokojuje ho to, ať říká co chce.
6) Udělejte pro něj něco navíc
Tak, jako my ženy máme rádi romantiku, a třeba růže je pro nás skvělým překvapením, páni si potrpí na překvapení také. Můžete mu udělat striptýz, pozvat ho na večeři (alespoň jednou, aby se teda neřeklo), přijet ho nečekaně navštívit, nebo se o něj starat, až bude nemocný.
pár, láska
7) Respektujte soukromí
Pokud bude chtít být sám, podívat se na fotbal, nebo si jít s přáteli někam posedět, pusťte ho. Být spolu 24 hodin denně je náročné a je potřeba si od sebe na chvíli odpočinout, abyste se na sebe opět mohli těšit.
8) Neseďte doma
Změna prostředí vašemu vztahu prospěje už jen z toho důvodu, že se nestane stereotypem, a je možné, že budete muset řešit jinou situaci, kterou doma nezažíváte, tudíž uvidíte, jak vám to bude fungovat i v budoucnu.